KLAMKA DO FURTKI

Dział z możliwością pisania dla gości, pisać jeżeli nie możecie zresetować hasła.
ODPOWIEDZ
Jacek2
Posty: 38
Rejestracja: 30 lis 2016, 16:44
Lokalizacja: Płock

KLAMKA DO FURTKI

Post autor: Jacek2 » 15 gru 2016, 22:34

Witam. Mam koledzy problem dla niektórych może okazać się banalny i prosty,ale proszę o wyrozumiałsć i pomoc. A zatem mam od strony posesji w furtce klamkę, a z drugiej strony gałkę aby żaden niepożądany jegomosć nie wszedł. Jest to podłączone pod wideodomofon, gdzie otwieram elektrozaczepem furtkę no i moje pytanie, jak zabezpieczyć klamkę abym mógł od strony posesji otwierać furtkę (normalnie jest klamka z jednej i z drugiej strony w połączony kwadratem i zabezpieczone po obu stronacg srubkami) aby nie wyskoczyła skoro z drugiej strony ma być wspawana gałka. Jeżeli zawile napisałem dajcie znać. Dzięki. Pozdrawiam. :facepalm:

Awatar użytkownika
reneq
Posty: 694
Rejestracja: 16 kwie 2010, 16:22
Lokalizacja: __

Re: KLAMKA DO FURTKI

Post autor: reneq » 16 gru 2016, 08:41

1. przytnij kwadrat na odpowiednią długość i dospawaj na drugim końcu podkładkę
2. kup klamkę mocowaną do szyldu np. segerem
3. zamontuj w "tajnym" miejscu włącznik zwalniający elektrozaczep i zamontuj z obu stron gałki
BIURO TECHNICZNE Dokumentacje urządzeń dla Urzędu Dozoru Technicznego

Awatar użytkownika
zolwik888
Posty: 276
Rejestracja: 03 gru 2013, 09:50
Lokalizacja: Głogów/Marl(DE)

Re: KLAMKA DO FURTKI

Post autor: zolwik888 » 16 gru 2016, 14:09

Ja mam u siebie coś na podobieństwo punktu 3 od reneq tylko bez dodatkowego włącznika tj. przed wyjściem z domu wciskam przycisk do otwierania drzwi na domofonie i elektrozaczep puszcza na jakieś 30sek, do furtki mam 15m i wystarcza, w razie awarii jest możliwość otwarcia furtki kluczem

Awatar użytkownika
reneq
Posty: 694
Rejestracja: 16 kwie 2010, 16:22
Lokalizacja: __

Re: KLAMKA DO FURTKI

Post autor: reneq » 17 gru 2016, 12:11

Heh, o opcji elektrozaczepu z pamięcią zapomniałem
BIURO TECHNICZNE Dokumentacje urządzeń dla Urzędu Dozoru Technicznego

Awatar użytkownika
Arkadi
Posty: 875
Rejestracja: 20 sty 2012, 21:39
Lokalizacja: Boleslawiec
Kontakt:

Re: KLAMKA DO FURTKI

Post autor: Arkadi » 14 paź 2017, 06:27

reneq pisze:1. przytnij kwadrat na odpowiednią długość i dospawaj na drugim końcu podkładkę
2. kup klamkę mocowaną do szyldu np. segerem
3. zamontuj w "tajnym" miejscu włącznik zwalniający elektrozaczep i zamontuj z obu stron gałki
A jak furtka cynkowana to chyba lipa co?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”