Tytuł i szkoła

Tematy nie zawsze związane z kowalstwem

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Schefzu
Posty: 27
Rejestracja: 20 gru 2019, 12:47
Lokalizacja: Kuślin
Kontakt:

Tytuł i szkoła

Post autor: Schefzu » 23 sie 2022, 20:49

Pytanie następujące:
1. Planuję studiować metalurgię i zostać nauczycielem zawodu w mojej szkole. Gdzie polecacie studiować, do wyboru Zawodowa Szkoła Wyższa w Głogowie, AGH, Politechnika Częstochowska.
2. Nie wiem czy rozumiem rozporządzenie- czy o tytuł mistrza mogę ubiegać się jeśli ukończę studia metalurgiczne i poprowadzę działalności jako kowal przez rok i nie muszę być czeladnikiem? To jest 6 opcja w rozporządzeniu

Marzy mi się tytuł mistrza bo interesuję się tym od kiedy na gówno przestałem mówić "ee" i kocham tą robotę
Marzyciel pomyśli i zrobi,
realista natomiast usiądzie na d---- :facepalm:

kin241
Posty: 444
Rejestracja: 07 paź 2009, 14:58
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tytuł i szkoła

Post autor: kin241 » 23 sie 2022, 21:42

!. Jeśli studiować metalurgię to tylko na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie.
2. Teoretycznie można ale lepiej zdawać egzamin mistrzowski jak się już prezentuje jakiś poziom. (moim zdaniem)

buskeros
Posty: 100
Rejestracja: 28 sie 2017, 20:07
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Tytuł i szkoła

Post autor: buskeros » 27 sie 2022, 20:13

No to kolego jeśli chcesz potem pracować w szkolnictwie to przyjmą Ciebie z otwartymi ramionami.Nauczycieli zawodów technicznych jest jak na lekarstwo.

Awatar użytkownika
Schefzu
Posty: 27
Rejestracja: 20 gru 2019, 12:47
Lokalizacja: Kuślin
Kontakt:

Re: Tytuł i szkoła

Post autor: Schefzu » 07 wrz 2022, 10:16

kin241 pisze:
23 sie 2022, 21:42
!.
2. Teoretycznie można ale lepiej zdawać egzamin mistrzowski jak się już prezentuje jakiś poziom. (moim zdaniem)
Na studia dopiero pójdę, kuję już od 5 lat i wydaje mi się że za 6 lat to już będzie jakiś poziom
Marzyciel pomyśli i zrobi,
realista natomiast usiądzie na d---- :facepalm:

ODPOWIEDZ

Wróć do „ROZMOWY - hydepark ”