Jak zabezpieczyć pieniadze przed inflacją

Tematy nie zawsze związane z kowalstwem

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

digit
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2021, 13:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zabezpieczyć pieniadze przed inflacją

Post autor: digit » 08 paź 2021, 12:16

Przy tym poziomie inflacji żadne konto oszczędnościowe ani lokata nie chronią kapitału.

Awatar użytkownika
Aries
Moderator
Posty: 2880
Rejestracja: 15 wrz 2011, 21:55
Lokalizacja: Jędrzejewo
Kontakt:

Re: Jak zabezpieczyć pieniadze przed inflacją

Post autor: Aries » 08 paź 2021, 19:29

Kolego (koleżanko) digit - zapraszam do powitalni - zgodnie z naszym regulaminem!
"Gdy trudu brak, maestrii brak"
Lipali

Awatar użytkownika
Vagabundo
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2018, 12:54
Lokalizacja: Al Mundo

Re: Jak zabezpieczyć pieniadze przed inflacją

Post autor: Vagabundo » 08 paź 2021, 20:02

Takie pytanie do administracji, czy po przejrzeniu profili rozmal, limons, czy digit nie dojdziecie do tego samego wniosku, że te konta nie mają nic wspólnego z forum, służą wyłącznie do promowania treści, co widać że jest sporo wątpliwych tekstów / postów, ale zawsze w jednym poście jest link odnośnik zewnętrzny.

A do tego wyżej wymienione profile podbijają swoje tematy, no i pewnie się mylę - ale za tyki wszystkimi wcieleniami stoi albo ten sam bot lub ta sama osoba...

Tak na marginesie...
La filosofía del vagabundo se apoya en la no necesidad de nada y el buen talante de aceptarla sin queja alguna.
Camilo José Cela

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4299
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Jak zabezpieczyć pieniadze przed inflacją

Post autor: Bodar » 09 paź 2021, 09:11

Vagabundo pisze:
08 paź 2021, 20:02
Takie pytanie do administracji, czy po przejrzeniu profili rozmal, limons, czy digit nie dojdziecie do tego samego wniosku, że te konta nie mają nic wspólnego z forum, służą wyłącznie do promowania treści, co widać że jest sporo wątpliwych tekstów / postów, ale zawsze w jednym poście jest link odnośnik zewnętrzny.

A do tego wyżej wymienione profile podbijają swoje tematy, no i pewnie się mylę - ale za tyki wszystkimi wcieleniami stoi albo ten sam bot lub ta sama osoba...

Tak na marginesie...
Masz rację. Przyglądam się im od pewnego czasu, nie odpowiadają na PW i trwają ciągle przy swoim. Czas na porządki.
Kol. digit myślę że nie będzie powielał błędów pozostałych.

Temat zostanie usunięty

digit
Posty: 3
Rejestracja: 07 paź 2021, 13:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zabezpieczyć pieniadze przed inflacją

Post autor: digit » 11 paź 2021, 08:18

Vagabundo pisze:
08 paź 2021, 20:02
Takie pytanie do administracji, czy po przejrzeniu profili rozmal, limons, czy digit nie dojdziecie do tego samego wniosku, że te konta nie mają nic wspólnego z forum, służą wyłącznie do promowania treści, co widać że jest sporo wątpliwych tekstów / postów, ale zawsze w jednym poście jest link odnośnik zewnętrzny.

A do tego wyżej wymienione profile podbijają swoje tematy, no i pewnie się mylę - ale za tyki wszystkimi wcieleniami stoi albo ten sam bot lub ta sama osoba...

Tak na marginesie...
Ale po czym taki wniosek w stosunku do mnie, skoro dopiero co założyłem konto?

Awatar użytkownika
Aries
Moderator
Posty: 2880
Rejestracja: 15 wrz 2011, 21:55
Lokalizacja: Jędrzejewo
Kontakt:

Re: Jak zabezpieczyć pieniadze przed inflacją

Post autor: Aries » 11 paź 2021, 19:40

digit pisze:
11 paź 2021, 08:18

Ale po czym taki wniosek w stosunku do mnie, skoro dopiero co założyłem konto?

Taki wniosek może stąd, że jak do tej pory nie pojawiłeś się w powitalni, mimo, że Cię o to prosiłem.
Nie wiemy jaki masz związek z kowalstwem....Powitalnia jest dobrym miejscem by się przedstawić i napisać parę słów o sobie.
"Gdy trudu brak, maestrii brak"
Lipali

Awatar użytkownika
bey
arcyforumoholik
Posty: 2682
Rejestracja: 31 sie 2009, 07:20
Lokalizacja: Bronisze
Kontakt:

Re: Jak zabezpieczyć pieniadze przed inflacją

Post autor: bey » 12 paź 2021, 16:15

Aries, nie tłumacz mu. Zwróciłeś uwagę, że powinien się w powitalni zameldować, on to zignorował. Ja się dziwię, że jeszcze nie został usunięty :P
Lepsze jest wrogiem dobrego

Awatar użytkownika
Aries
Moderator
Posty: 2880
Rejestracja: 15 wrz 2011, 21:55
Lokalizacja: Jędrzejewo
Kontakt:

Re: Jak zabezpieczyć pieniadze przed inflacją

Post autor: Aries » 12 paź 2021, 22:21

bey pisze:
12 paź 2021, 16:15
Aries, nie tłumacz mu. Zwróciłeś uwagę, że powinien się w powitalni zameldować, on to zignorował. Ja się dziwię, że jeszcze nie został usunięty :P
Co racja to racja. ;)
"Gdy trudu brak, maestrii brak"
Lipali

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4299
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Jak zabezpieczyć pieniadze przed inflacją

Post autor: Bodar » 13 paź 2021, 13:37

bey pisze:
12 paź 2021, 16:15
Aries, nie tłumacz mu. Zwróciłeś uwagę, że powinien się w powitalni zameldować, on to zignorował. Ja się dziwię, że jeszcze nie został usunięty :P
Tamta dwójka pozamiatana, ten ma ostatnią szansę, zobaczę jaki będzie kolejny post ... i niech ktoś powie że nie jestem ludzki 8)

Awatar użytkownika
Vagabundo
Posty: 27
Rejestracja: 03 mar 2018, 12:54
Lokalizacja: Al Mundo

Re: Jak zabezpieczyć pieniadze przed inflacją

Post autor: Vagabundo » 13 paź 2021, 20:11

digit pisze:
11 paź 2021, 08:18
Ale po czym taki wniosek w stosunku do mnie, skoro dopiero co założyłem konto?
To jak się nie mylę forum kowalskie, więc jeśli więc ktoś zaczyna od pisania postów w temacie SPAM'erskim, który był podbijany dla podbijania to wiesz.

Jak tutaj było zauważone, jest tu na forum dział powitania...

Którą, a i owszem nie odwiedziłem jej, ale... wystarczy mój temat z książkami również o kowalstwie...

A z próbami kowalskimi - mogę zapomnieć na kolejne lata, zostają mi tematy około spawalnicze. Chociaż obecnie nie pracuję jako spawacz... z obecnych moich wypocin na tym forum, widać, że mało piszę, ale jak coś, jakąś treść merytoryczną to nawet ma... (czasem :lol: ) Nie mam żadnego warsztatu, kotliny, ba mieszkam za granicą w mieszkaniu w bloku... Nie widzę potrzeby przedstawiania się.

Nie podbijam śmieciowych tematów... fejkowych kont.

A ty? Jaki masz motyw? Aby być na forum?
La filosofía del vagabundo se apoya en la no necesidad de nada y el buen talante de aceptarla sin queja alguna.
Camilo José Cela

ODPOWIEDZ

Wróć do „ROZMOWY - hydepark ”