Praca miesiąca - dyskusja

Tu dodajemy zdjęcia i głosujemy na najlepszą pracę miesiąca

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

graffic

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: graffic » 08 lut 2017, 15:32

Darku gratuluje zwycięstwa ! - kolegom również składam gratulacje i podziękowanie za udział

Cieszę się, że ciut poprawiła się frekwencja podczas głosowania :)

Awatar użytkownika
Jacenty
weteran forum
Posty: 4253
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:18
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: Jacenty » 08 lut 2017, 16:36

Darku również przyłączam się do gratulacji.

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4298
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: Bodar » 08 lut 2017, 18:41

Że tak skromnie rzeknę: dziękuję ;)

KUBA2
Posty: 675
Rejestracja: 08 sty 2014, 07:53
Lokalizacja: dolnoslaskie

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: KUBA2 » 08 lut 2017, 19:00

ot skromniś też gratuluję ;) ;) ;)

Darek999
Posty: 334
Rejestracja: 01 lut 2016, 09:21
Lokalizacja: Łukowe- Bieszczady
Kontakt:

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: Darek999 » 08 lut 2017, 19:12

Gratuluje.
Darek999

Awatar użytkownika
zolwik888
Posty: 276
Rejestracja: 03 gru 2013, 09:50
Lokalizacja: Głogów/Marl(DE)

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: zolwik888 » 08 lut 2017, 20:57

Gratulacje Bobodar! To Twój "pierwszy raz"? :P

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4298
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: Bodar » 08 lut 2017, 21:39

Dzięki Koledzy ;)
zolwik888 pisze: To Twój "pierwszy raz"?
Znaczy się, że co ? ... aaa, to? :D ... to Ciebie jeszcze na świecie nie było :D
A poważniej Rafale, niewiele spod mojej ręki wychodzi i w zasadzie każda robótka jest pierwsza i zarazem ostatnia z danego "gatunku" . Ta też ;)

Awatar użytkownika
zolwik888
Posty: 276
Rejestracja: 03 gru 2013, 09:50
Lokalizacja: Głogów/Marl(DE)

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: zolwik888 » 09 lut 2017, 12:06

Miałem na myśli czy to pierwszy raz udało Ci się wygrać w pracy miesiąca?

lachim
Posty: 549
Rejestracja: 07 lut 2016, 19:26
Lokalizacja: Skórka
Kontakt:

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: lachim » 09 lut 2017, 14:25

Gratuluję... kupa roboty w tym być musiała...

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4298
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: Bodar » 11 lut 2017, 20:35

Żółwik, nawet o tym nie myślałem :) i nie ma to chyba znaczenia :) , ale dla zaspokojenia Twojej ciekawości: tak pierwszy raz.

Lachim, dziękuję.
Wbrew pozorom nie było to pracochłonne. Robiłem długo bo podchodziłem do roboty na raty, ale na koniec pozwoliłem sobie na szybką kalkulację z której wyszło, że gdybym nie miał lenia, z uwzględnieniem moich umiejętnościach (szumnie powiedziane) zajęłoby to mi do 20 rbh. Czy to dużo czy mało - też nie wiem.

lachim
Posty: 549
Rejestracja: 07 lut 2016, 19:26
Lokalizacja: Skórka
Kontakt:

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: lachim » 12 lut 2017, 20:06

Bobodar pisze:Żółwik, nawet o tym nie myślałem :) i nie ma to chyba znaczenia :) , ale dla zaspokojenia Twojej ciekawości: tak pierwszy raz.

Lachim, dziękuję.
Wbrew pozorom nie było to pracochłonne. Robiłem długo bo podchodziłem do roboty na raty, ale na koniec pozwoliłem sobie na szybką kalkulację z której wyszło, że gdybym nie miał lenia, z uwzględnieniem moich umiejętnościach (szumnie powiedziane) zajęłoby to mi do 20 rbh. Czy to dużo czy mało - też nie wiem.
Uważam, że każda praca miesiąca czy roku powinna być nagradzana. Niech będzie to choć symbolicznie.

Nie wiem, czy jakaś nagrodę już otrzymałeś. Dlatego proponuję Ci (jeśli reflektujesz) małą słodką nagrodę. Jakiś słoiczek, może dwa. Oczywiście będzie to miodzik z mojej pasieki - jeśli jesteś zainteresowany (np. nie masz uczulenia). Proszę o Twój adres wysyłkowy na priv.

Awatar użytkownika
Jacenty
weteran forum
Posty: 4253
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:18
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: Jacenty » 12 lut 2017, 20:11

Miodek przepyszny, paluchy lizać. Polecam. :D

graffic

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: graffic » 12 lut 2017, 22:27

Lachim, szacunek kolego ! :)

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4298
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: Bodar » 13 lut 2017, 21:57

Michale, to mnie zaskoczyłeś, dziękuję :)

Pokusa to dla mnie wielka, ponieważ jako typowy "misiowaty", miodzio znajduje się w czołówce mego menu. Wniosek: uczulenie nie wchodzi w grę. Aby nie być gołosłownym dodam, że osobiście konsumuję tego słodkiego złota ok. 15 kg rocznie. To chyba więcej niż średnia krajowa :D
Do tego dochodzi przeżuwanie wosku z odsklepianych ramek, a raczej wycyckanie tego co w nim jest (a wiesz, że jest), no i picie wywaru z osypu (dla facetów 50+ wskazane ;) ).

Wracając do tematu, osobiście uważam, że na etapie konkursu miesiąca samo wyróżnienie na stronie głównej Forum jest zaszczytem :)
Dlatego też myślę, że dodatkową czy dodatkowe nagrody może warto pozostawić dla pracy roku? Taka gradacja wyróżnień - od pochwały do "orderu" :) Tak głośno myślę, niemniej pochwalam Twoją inicjatywę :) , jednak z silnym ślinotokiem, ale muszę podziękować :) Jednocześnie postaram się zmobilizować do starań zdobycia nagrody roku, bo skłonnym oddać życie za słoiczek miodu :D

Michale,chylę czoła przed Tobą, ale też Januszem (ks. BANAN) i Rafałem (ks. graffic) za wspaniałą inicjatywę wyróżniania prac nagrodami :> (jeżeli kogoś pominąłem, to przepraszam ;) )
Sam zacząłem myśleć czym, co i jak :D

lachim
Posty: 549
Rejestracja: 07 lut 2016, 19:26
Lokalizacja: Skórka
Kontakt:

Re: Praca miesiąca - dyskusja

Post autor: lachim » 13 lut 2017, 22:17

Bobodar pisze:
Do tego dochodzi przeżuwanie wosku z odsklepianych ramek, a raczej wycyckanie tego co w nim jest (a wiesz, że jest), no i picie wywaru z osypu (dla facetów 50+ wskazane ;)
Czyżbyś sam pszczelarzeniem się zajmował?
Bobodar pisze: ... jednak z silnym ślinotokiem, ale muszę podziękować :) ...
Jakoś przeżyję :)

Co do wyróżniania prac - myślałem o gradacji podobnie jak Ty. Ale może ta "pochwała" mogłaby być bardziej namacalna. Wielu z Kolegów ma swoje zakłady, prowadzi strony internetowe mające zachęcić potencjalnych klientów do wyboru właśnie tego a nie innego usługodawcy. Może FK nie jest mega znaną marką, jednak uważam że dyplom (wiem jak to brzmi) za nagrodę miesiąca czy roku byłby wskazany - na stronę, na ścianę...

Ale cóż, za młody tu jestem aby się wymądrzać... takie tylko przemyślenia moje, luźne...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Praca miesiąca”