Faktoria nożowa

tematy odłożone dla przyszłych pokoleń

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

dumaeg
Posty: 211
Rejestracja: 08 lut 2013, 18:36
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: dumaeg » 01 kwie 2013, 22:48

Zatem zapewne niedługo zaskoczysz nas BB i zaprezentujesz dużą partię dobrej jakości noży według założeń.
Masz recht nóż z dziweru z rekojeścią kombinowaną metal, róg, skóra, w cenie do 50zł to było by coś, :P
Na razie twoje wypowiedzi BB przypominają mi wypowiedzi "gostka" który na wyrobach z paracordu chciał trzepać dużą kasę.

PS.
jeszcze jedno...
BB - co to jest dobry nóż? bo może rozmawiamy o zupełnie innych wrzechświatach..
Pewnie w tym jest sedno sprawy różnicy w określeniu dobry nóż. W końcu jest ono jakby nie było bardzo subiektywne ;)
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2013, 22:57 przez dumaeg, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Wilk
Posty: 259
Rejestracja: 29 sie 2009, 20:11
Lokalizacja: zzz
Kontakt:

Post autor: Wilk » 01 kwie 2013, 22:49

Ludzie wróćcie do tematu.
Może BB właśnie was wkręca i ma radochę?

O narzędziach już jest chyba wszystko napisane. Najpierw kooperacja, takie cięcie to nie majątek, a jak się dorobi to kupi sobie ploter plazmowy(myślę, że do 20k coś na pewno znajdzie) i będzie sam rzezał.
Po sprawie.
Czekam na start nowego producenta.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2013, 22:50 przez Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
killrathi
Posty: 363
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:09
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Post autor: killrathi » 01 kwie 2013, 22:49

rozczaruję cię... to nie jest mój dochód lecz hobby...
mam wystarczająco dobrze płatną pracę żeby nie musieć dorabiać w warsztacie. Robię bo lubię.
Miłości twoje również są mało ciekawe... zwłaszcza w kontekście krowy co dużo ryczy ale mało mleka daje...

pokaż choć jeden swój nóż i udowodnij mi że da się. zrób wyliczenie/kalkulację/kosztorys wykonania typowego noża szefa kuchni z dobrej gatunkowo stali, z ciekawą rękojeścią. Bo faktycznie jeżeli piszesz o chińskiej stali xcrblablabla (a w zasadzie gównolicie), rękojeści zrobionej z chińskiego plastiku i projekcie w stylu "bo mnie się wydaje" to fakt... masz rację.

jeszcze jedno...
BB - co to jest dobry nóż? bo może rozmawiamy o zupełnie innych wrzechświatach...

BB
Posty: 193
Rejestracja: 23 lut 2013, 21:51
Lokalizacja: Lublin

Post autor: BB » 01 kwie 2013, 22:58

Wilku, rozgryzłeś mnie. Masz u mnie browara. :mrgreen:
Tyle stron pierdzenia o niczym. I puchnięcia, bo ktoś ma hobby i się "zna".

Ale to norma, to samo miałem kiedy powiedziałem że da się robić dobre tanie miecze do walki. I nie wycinanie z blachy. "Eksperci" krzyczeli, że się nie da - dało się. Potem były miecze japońskie - to samo. :mrgreen: Teraz czas na noże.

Awatar użytkownika
Dara
arcyforumoholik
Posty: 2144
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:47
Lokalizacja: Kalembina

Post autor: Dara » 01 kwie 2013, 22:59

killrathi,
PSTNiBB wkradła ci się literówka

Awatar użytkownika
killrathi
Posty: 363
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:09
Lokalizacja: Ełk
Kontakt:

Post autor: killrathi » 01 kwie 2013, 23:01

BB pisze: Tyle stron pierdzenia o niczym.
dlatego też zamykam ten kibel...

Zablokowany

Wróć do „Kowalskie archiwum ”