Te co skaczą i fruwają ...

Tematy nie zawsze związane z kowalstwem

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4298
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Te co skaczą i fruwają ...

Post autor: Bodar » 11 maja 2014, 20:27

Zakładając ten temat, pomyślałem, że nie jeden z nas ma swojego zwierza(-ki), którego drapie za uszami, głaszcze, czy chociaż z nim pogada (np. w przypadku rybek :mrgreen: ) wracając po robocie do domu. Na pewno wielu też, choć nie posiada takowego, darzy jakiś gatunek czy rasę większą lub mniejszą sympatią albo po prostu nie cierpi sierściucha czy innej gadziny, bo nie zasługuje na to. I to też normalne :>

Dlatego zapraszam do prezentacji swoich bestii, czy też tych żyjących na wolności obok nas oraz wyrażania opinii na ich temat, nie tylko pozytywnych.

Mam(y) od 7 lat dwie gnidy ze zwierzęcego sierocińca (z rodzin patologicznych) co wyżerają z lodówki mój ulubiony boczek (nie chcą puścić pary kto im go daje :evil: ). Akurat na zdjęciu ścierwa w oczekiwaniu na otwarcie paśnika. Na swych pyskach mają wypisane czarno na białym: bobodar, jeszcze 3 sekundy czekania i jesteś martwy.

Dzisiaj przybyła nam na wychowanie para nastrosz półpawików, która zadomowiła się na naszej wierzbie (mało co mniejsze od wróbla) :shock: . Tak zawzięcie kopulowały, że nie zatrybiły jak je zmierzyłem suwmiarką.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Jacenty
weteran forum
Posty: 4253
Rejestracja: 27 wrz 2012, 13:18
Lokalizacja: Mikołajki
Kontakt:

Post autor: Jacenty » 11 maja 2014, 20:38

Kurcze toż ty jesteś w posiadaniu prawie całego łańcucha pokarmowego. Trzeba wiele poświęcenia, sprytu i miłości aby wychować zwierzyniec w duchu braterstwa i jedności. :D

Krzysztof Assman

Post autor: Krzysztof Assman » 11 maja 2014, 20:39

Ja mam nimfę . Świetny ptak , przywiązujący się do człowieka . W oknie siedzi , gdy jest sam , i wypatruje powrotu któregoś z domowników . Mieszkam na 3 piętrze , ale już na parterze słyach jak po domu szaleje i się cieszy , że zaraz ktoś do niego przyjdzie . Jest niezwykle uparty , szkód też potrafi na robić . Kable pogryzione , z książek sieczka . Ale nie oddałbym go za nic na świecie . Jest to członek rodziny . Nawet razem jemy obiad z talerza .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
kowmal
Posty: 790
Rejestracja: 21 kwie 2014, 19:37
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Post autor: kowmal » 11 maja 2014, 20:55

bobodar, najpierw tekst czytałem, bestie rosły w oczach. Po zalogowaniu widząc zdjęcia osunąłem się , takie grzeczne, takie milutkie. Jak możesz tak o nich pisać.

Krzysztof Assman, zdjęcie w wannie na mokro, bezcenne.

Rafal L.
Posty: 707
Rejestracja: 16 maja 2010, 09:28
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Post autor: Rafal L. » 11 maja 2014, 20:56

Członek rodziny oraz ulubieniec na ulicy.Nie rasowy ale bernardyn,który nigdy nie da nosić ci zakupów.Mając torbę i mijając kogoś na ulicy zadziera głowę i się chwali.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4298
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Post autor: Bodar » 11 maja 2014, 21:15

Ja pier dziu :D jakie fajne zwierza macie :D Niechcący chyba stworzymy Arkę Forum Kowalskiego :mrgreen:
Kowmal odnoszę wrażenie, że one wpisały mnie do swego menu, to staram się groźną miną nadrabiać :mrgreen: Gdybym był np. taką nimfą Krzysztofa to co kocur by zrobił? W zeszłym roku rzucił się debil na bociana :/ na szczęście obeszło się bez strat osobowych :/
Jacku ja żyję miłością do wszystkich stworzeń (jak w podpisie) :lol:
Rafale, a twój po browar sam potrafi skoczyć? :)

Awatar użytkownika
Drwal
Posty: 240
Rejestracja: 27 lip 2013, 19:00
Lokalizacja: katowice

Post autor: Drwal » 11 maja 2014, 21:21

Chcecie zdjęcia mrówek i karaluchów (ale takich długich na 6 -7 centymetrów)?
This is our galaxy! Ours to corrupt! Ours to enslave! The gods will not be denied their prize!

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4298
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Post autor: Bodar » 11 maja 2014, 21:22

Jak masz w domu to dawaj :D

123456

Post autor: 123456 » 11 maja 2014, 21:33

To i ja się pochwale swoimi potworkami :mrgreen:

Niestety te 2 psie sierściuchy są zbyt ruchliwe aby jakieś lepsze foto zrobić :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Krzysztof Assman

Post autor: Krzysztof Assman » 11 maja 2014, 21:35

Ten czarny ok , ale temu drugiemu źle z oczu patrzy :mrgreen:

Awatar użytkownika
blob
Posty: 617
Rejestracja: 05 sty 2014, 15:15
Lokalizacja: Łychów Szlachecki

Post autor: blob » 11 maja 2014, 21:41

Chyba jest głodny :mrgreen:
blob

Awatar użytkownika
Drwal
Posty: 240
Rejestracja: 27 lip 2013, 19:00
Lokalizacja: katowice

Post autor: Drwal » 11 maja 2014, 21:42

Obrazek Obrazek
mrówki postanowił nie współpracować
Obrazek
Jaszczurka terz jak widać odwróciła się dupom i tyle :-D
Obrazek
tak to nie jest największy z tych co były powyżej na zdjęciu tylko ten co bokiem siedzi :-D
This is our galaxy! Ours to corrupt! Ours to enslave! The gods will not be denied their prize!

Krzysztof Assman

Post autor: Krzysztof Assman » 11 maja 2014, 21:52

Ale paskudy

Awatar użytkownika
Bodar
weteran forum
Posty: 4298
Rejestracja: 01 sty 2014, 11:21
Lokalizacja: Szprotawa

Post autor: Bodar » 11 maja 2014, 21:52

Drwal, jaakiee słodziutkie :> Toż Ty masz mikroZOO :)

Blade, a ten większy to pod siodło?

Rafal L.
Posty: 707
Rejestracja: 16 maja 2010, 09:28
Lokalizacja: Płońsk
Kontakt:

Post autor: Rafal L. » 11 maja 2014, 21:56

bobodar, Do sklepu miałby cięzko trafić zajęło by mu z pół dnia.Ale daj mu torebkę i obcego można z nim puścić z pod sklepu .Trafi od razu do domu jak po sznurku.Ma tak za kodowane torebka w pysku od razu do domu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „ROZMOWY - hydepark ”