Stół spawalniczy

Sprzedaż, kupno, zamiana, zlecenia, Forum moderowane

Moderatorzy: Nomad, BANAN, Marcin, Nikiel

Gooras
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2019, 19:46
Lokalizacja: Sława

Stół spawalniczy

Post autor: Gooras » 22 gru 2019, 21:11

Witojcie bracia! :D

Jaki system wybrać bo tak się zastanawiam który lepiej spełnia swoją rolę, system 16 czy 28?

Jeśli któryś kolega chce się pozbyć swojego starego stołu, a jeszcze się nadaje dla amatora to śmiało pisać.

Awatar użytkownika
BANAN
arcyweteran forum
Posty: 6485
Rejestracja: 30 sie 2009, 10:28
Lokalizacja: Armaty pod Stoczkiem zdobywała wiara rękoma czarnymi od pługa

Re: Stół spawalniczy

Post autor: BANAN » 23 gru 2019, 17:55

Nie używamy z regóły tak wymyślnych urządzeń, a jak tu prezes zajży to będzie ban jeśli wyczai, że masz coś wspólnego z producentem tych stołów. Ja używam jako blatu kratek pomostowych, robią tą samą robotę, a jak potrzeba miejsca, to bez problemu można odstawić na bok, czego nie można zrobić ze wspomnianym stołami.
Kontakt 517355290

Gooras
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2019, 19:46
Lokalizacja: Sława

Re: Stół spawalniczy

Post autor: Gooras » 23 gru 2019, 21:13

Widziałem te kraty gdzieś w internetach, bym musiał złożyć prototyp. Aktualny stół składający się z czterech rur, dwóch ceownikow i czterech łat pozostawia wiele do życzenia. Więc od jakiegoś czasu tak zastanawiam się nad czymś mobilnym.
Te kraty pomostowe odrazu wpadły mi w oko ale nie byłem dokonca pewien. Blaty są strasznie ciężkie, a ja mam strasznie mały metraż i problem z miejscem. Przyjrzę się temu i zbuduje po świętach zobaczymy.

Gooras
Posty: 3
Rejestracja: 06 lis 2019, 19:46
Lokalizacja: Sława

Re: Stół spawalniczy

Post autor: Gooras » 23 gru 2019, 23:49

O maj got banan to jest rewelacyjny pomysł, dziękuję koszt kraty w porównaniu do tego stołu to jakaś przepaść :) supcio. Pozdrawiam

paul0
Posty: 15
Rejestracja: 20 lis 2019, 16:01
Lokalizacja: Tychy

Re: Stół spawalniczy

Post autor: paul0 » 25 gru 2019, 23:50

Kraty nie są takie ciężkie, da się zrobic stół składany.
Tył stołu montowany na kotwy wklejane do ściany (np. ceownik zamontowany do ściany), do ceownika przyspawane zawiasy, na nich blat stołu.
Stół może być dzielony - będzie łatwiej rozkładać, a i zawsze można podnieść połowę blatu jak coś małego do roboty.

plewa
Posty: 102
Rejestracja: 07 maja 2017, 12:37
Lokalizacja: konin

Re: Stół spawalniczy

Post autor: plewa » 27 gru 2019, 02:07

Stół musi stać na środku, musi być łatwy do demontażu ja na stole mam płyte meblową 1 m na 2 m którą łatwo mogę zestawić.Jeżeli spawasz małe elementy stół może stać przy ścianie, ale na środku jest bardziej uniwersalny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TARG - trade zone ”